BG EN

Воеводски ЧРД в МО: Дариха Каракачанов с пушки и ками (СНИМКИ)

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Воеводски ЧРД в МО: Дариха Каракачанов с пушки и ками (СНИМКИ)

16913
на 30.03.2018
Воеводски ЧРД в МО: Дариха Каракачанов с пушки и ками (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пушки и кама са сред подаръците на военния министър Красимир Каракачанов, който вчера изпълни 53 години. Едната от пушките е с щик - капсула пушка, образец от 1870-1880 г., а втората е шишане. Воеводите го дариха с колаж на ключови моменти от министерската му кариера с надпис: "Силата да бъдеш лидер". 

препоръчано

Преди да посрещне гостите в МО Каракачанов се появи на комисията но отбрана с кутии бонбони "Мерси".

"Понеже комисията е открита за медиите, има само бонбони. Ако минете след 17 часа през министерството, бонбоните ще са свършили, но ще има други възможности", насочи министърът членовете на комисията.

Вчера вицепремиерът обяви пред депутатите, че е поискал от финансовия министър, като подарък за ЧРД повече пари за армията в бюджета догодина. 

На празника в МО пък се появиха пищни трапези и питки. До министъра неотлъчно беше и депутатката от ВМРО Султанка Петрова. В министерството дойде и лидерът на "Атака" и коалиционен партньор Волен Сидеров.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК