ГОРЕЩО
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вертолет Ми-17 излетя в 14.38 ч. днес, 23 август, от авиобаза Крумово, за да окаже помощ на хората за гасенето на горския пожар, възникнал между селата Студена и Дервишка могила в община Свиленград, област Хасково.
препоръчано
Четиричленният екипаж с командир майор Славчев има задача да облива горските масиви от въздуха като използва системата за борба с пожари „bambi bucket“, с която е снабден вертолетът.
СЗО: България е сред лидерите по консумация на алкохол в света
11849
преди 12 часа


