BG EN

Военни части на Дамаск настъпват към опора на групировката "Ислямска държава"

Близък изток

Военни части на Дамаск настъпват към опора на групировката "Ислямска държава"

10390
на 20.06.2016
Военни части на Дамаск настъпват към опора на групировката Ислямска държава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Части на Сирийската армия и отряди от опълченци разгръщат настъплението си към град Рака (520 км от Дамаск). Градът е главна опора на терористичната групировка „Ислямска държава” в Сирия. Според информация на вестник „Ал Уатан”, цитиран от ТАСС, првителствените сили се насочват към града от югозападното направление.

препоръчано

Рака е административен център на едноименната провинция, разположена край река Ефрат. Към Рака са прехвърлени елитни части на Републиканската гвардия, което говори за важността, която придава на предстоящото сражение с екстремистите армейското командване в Дамаск. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК