0
06.09.2019
0
3515

Мъжкият ни национален отбор по волейбол спечели първата си контролна среща в естонската столица Талин.  Волейболистите, водени от селекционера Силвано Пранди сe справиха с 3:1 срещу Беларус, като след четвъртата част се изигра още един гейм, отново спечелен от нашите.

ПЪРВО В ПИК! Борисов надъхва волейболистите за нови победи на световното (ОБНОВЕНА/ВИДЕО/СНИМКИ)

Премиерът Бойко Борисов се среща с националния отбор по...

на 11.09.2018

За първи път в игра се появи Тодор Скримов, който изкълчи тежко десния си глезен по време на решителния мач с Бразилия от олимпийската квалификация. Посрещачът остана на полето до края на третия сет и записа 7 точки.

Освен Скримов титуляри бяха Николай Пенчев, Георги Сеганов, Цветан Соколов, Виктор Йосифов, Алекс Грозданов и Теодор Салпаров (либеро). До края на мача Пранди пусна в игра всички състезатели без Розалин Пенчев, който не бе по екип заради мускулно разтежение.

Най-резултатен за успеха беше Цветан Соколов с актив от 21 точки, а Мартин Атанасов добави 10.