Волейболните национали с първа загуба в Лигата на нациите

1
26.05.2018
1
8052

Мъжкият национален отбор по волейбол на България регистрира първа загуба в турнира Лига на нациите, който наследи Световната лига, съобщава сайтът на Международната волейболна федерация.

Волейболни национали се пускат за Купата</p><p>
</p><p>

Волейболни национали се пускат за Купата

Някои от най-добрите ни волейболисти ще участват в...

на 24.03.2015

Както е известно, в първия си мач от състезанието България победи Китай с 3:2 гейма.

Във втория си мач от турнира, който се играе в Китай, избраниците на треньора Пламен Константинов загубиха в град Нингбо от отбора на САЩ с 1:3 гейма (19:25, 25:22, 19:25, 20:25).

За българския тим най-резултатен с 15 точки бе Николай Учиков.  Тодор Скримов приключи двубоя с 10, а Виктор Йосифов се отчете с 9 точки.

За американците четирима волейболисти записаха двуцифрен точков актив, а над всички бе Тайлър Сандер с 18 точки.

В последната си среща от турнира в Китай волейболните ни национали срещат отбора на Аржентина на 27 май (неделя).