ГОРЕЩО
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Резервният страж на "Левски" Горан Блажевич по всяка вероятност ще пропусне предстоящия мач със Славия от старта на пролетния дял на шампионата.
препоръчано
Хърватският исполин има проблеми с глезена си и пропусна вчерашното занимание на тима. При това положение не е ясно кой ща заеме неговото място на резервната скамейка.
Като трети страж до момента се изявяваше младият Александър Любенов, но наскоро тренировки с отбора поднови и Михаил Иванов, който не взе участие в лагерите на тима през зимната подготовка..
Най-старото столично дерби е в събота от 16:15 часа на стадион „Георги Аспарухов“.
РАДАР: Испанци следят играч на Локомотив Пловдив
5119
преди 2 часа
Христо Янев обяви групата за мача с Макаби
6141
преди 7 часа
Левски на една битка от гарантирани 8 млн. евро
7856
преди 8 часа
Левски прибира огромна сума, ако достигне до битката с АЕК
8673
преди 9 часа


