BG EN

Враца първа поиска пари за санирането

Региони

Враца първа поиска пари за санирането

3654
на 12.02.2015
Враца първа поиска пари за санирането
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Враца е първият град в България, който внесе искане за отпускане на финансиране по националната програма за енергийна ефективност на жилищни сгради в Българска банка за развитие. Заявлението е подадено днес от зам.-кмета инж. Красимира Георгиева и е предадено на Ангел Геков – председател на управителния съвет и изпълнителен директор на ББР, информира Tribali.info. 

препоръчано

Документите за финансиране са на сдружението на собствениците от блок 1 в жк „Младост“ във Враца, които подадоха заявлението си в общината на 6 февруари. Документите бяха проверени дали съответстват на изискванията на програмата, а преди броени дни бе подписан и официално връчен и договорът на сдружението с община Враца.

Предстои подписването на тристранен договор между банката, община Враца и областния управител, с което ще се осигури финансирането на обновяването на жилищния блок.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК