BG EN

Всеки втори шофьор е в нарушение

Крими

Всеки втори шофьор е в нарушение

7352
на 20.11.2014
Всеки втори шофьор е в нарушение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Всеки втори шофьор, спрян вчера в акция, част от европейската мрежа за контрол на скоростта TISPOL, е бил в нарушение – съобщиха от ОДМВР-Разград.

препоръчано

Проверките бяха по широкообхватния метод, при който се спират едновременно по няколко автомобила. Мястото, където работеха полицаите, бе по ул. „Странджа”, близо до фирма „Проше”.

От 9,00 до 12,30 ч. са спрени 68 МПС-та и са установени 34 нарушения. Служителите на реда са съставили 6 акта: 2 за управление без предпазен колан и по 1 за управление без книжка, без застраховка „Гражданска отговорност”, без технически преглед и без детско столче. Последните 2 нарушения са засечени при един и същ водач.

Издадени са и 26 фиша, от които повече от половината – 15 – са за невключени фарове.

Подобна акция по TISPOL ще има и следващата седмица, тя ще е на 25 ноември по пътя Русе – Варна – съобщиха от ОДМВР-Разград.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки с анализ на жълтия протест: Живеем в тъп виц. Не ви ли е срам да излизате в защита на педофили и секти...ППДБ набута по високите етажи хора, които и с вестникарска будка не биха се оправили (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки с анализ на "жълтия" протест: Живеем в тъп виц. Не ви ли е срам да излизате в защита на педофили и секти...ППДБ набута по високите етажи хора, които и с вестникарска будка не биха се оправили (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК