ГОРЕЩО
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
Час Пик ГЛАВНА
"Всички гледни точки" в Би Ти Ви - на Лудницата в Курило, директно от Спешното отделение
86481
на 03.09.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Моите бивши колеги (БТВ) и служители (ТВ7) полуофициално станали пиари на измамника Киро и ПП-тата. Нито срам? Нито страх, че търгуват с влияние, че участват в корупция и в конфликт на интереси.
препоръчано
Това коментира на страницата си във Фейсбук Николай Бареков по повод разкритието на ПИК, че ПП ползват БТВ за манипулация. Начело на схемата били Гена Трайкова и любовникът й Иван Георгиев, които финтират Хекимян. Киро подозирал ДБ за изтеклия списък с опорки, а "отмъщението" си имало %цена - 1 милион лв.
"Много ниско е нивото.
"Всички гледни точки" ... на Лудницата в Курило директно от Спешното отделение", отбелязва още Николай Бареков.


