ГОРЕЩО
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах, след като намекна за възможен край на пътуването си с отбора, изрази благодарността си към феновете за тяхната подкрепа.
препоръчано
“Искам феновете да запомнят: дадох всичко за тях и за този град. Наслаждавах се на футбола, раздавах се без остатък и винаги давах най-доброто от себе си. Мисля, че именно това е най-важното - те ти дават любовта си и ти си свързан с тях, защото се раздаваш напълно.
Искам само да знаят, че съм прекарал осем години тук и съм дал най-доброто от себе си“, цитира думите на Салах TNT Sports.
свързани новини
ЯСНО Е: Салах подписва нов договор с Ливърпул
26245
на 19.02.2025
Салах играе за Ливърпул от 2017 година насам. През този сезон 32-годишният нападател е вкарал 30 гола и е направил 21 асистенции в 38 мача.
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
10591
преди 6 часа
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
14119
преди 15 часа
Стоичков гледа ИСТОРИЧЕСКИ МАЧ с японската принцеса (СНИМКИ)
37698
преди 22 часа


