ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Всяко трето училище ще посрещне новата учебна година без лекар или поне медицинска сестра, алармира председателят на Съюза на работодателите в средното образование Самуил Шейнин. На среща с министъра на образованието Анелия Клисарова, браншовиците смятали да поискат в по-големите школа да бъдат наначени поне още общо 300 медицински лица.
препоръчано
Според наредбата, която действа сега, лекар, фелдшер или медицинска сестра се назначават в училища с над 800 деца. "Рискуваме живота на децата, носим отговорност за тях и трябва да се справим с проблема", каза Шейнин.
Влагат 2 млн. евро за високи постижения в гимназия „Хенри Форд“
8710
на 25.06.2026
Румен Радев ще връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
15571
на 23.06.2026


