BG EN

Втора жертва на жестоката катастрофа край Пловдив

Региони

Втора жертва на жестоката катастрофа край Пловдив

25750
на 12.11.2020
Втора жертва на жестоката катастрофа край Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жертвите на жестоката катастрофа, която стана вчера край село Кадиево, вече са две, съобщи „Трафикнюз”.

препоръчано

В късните часове вчера е издъхнал 17-годишният Виктор, съобщиха негови близки пред медията.

Макар първоначално да бе съобщено, че пътниците в колата, която се заби в дърво около 16:00 часа вчера, са без сериозни наранявания, по-късно стана ясно, че Виктор е откаран в болница. Според информацията той е бил в кома.

На място бе убит и 16-годишният Тодор от Стамболийски. Момчето е син на небезизвестният Тодор Бараков.

19-годишен водач на БМВ самокатастрофира вчера. Сигналът за мелето бе подаден малко преди 16:00 часа. През цялата вечер трафикът за Пещера се отклоняваше през Златитрап, Брестовица и село Йоаким Груево, а от Пещера към Пловдив - през Стамболийски и Ортахан.

Шофьорът и всички пътници са били от град Стамболийски.

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК