BG EN

Вторият пилот задействал снижаването на разбилия се самолет

Европа

Вторият пилот задействал снижаването на разбилия се самолет

7916
на 26.03.2015
Вторият пилот задействал снижаването на разбилия се самолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Снижаването на самолета А320, разбил се във френските Алпи, е било задействано от втория пилот, който бил сам в кабината. Това съобщи прокурорът на Марсилия.

препоръчано

Той отбеляза, че командирът на екипажа, който предал управлението на полета на втория пилот, защото излязъл замалко от кабината, се опитал да се върне обратно, но вратата била заключена. Пътническият самолет Еърбъс А320, изпълняващ полет от Барселона до Дюселдорф, на 24 март падна на територията на югоизточна Франция, във високопланински район в Алпите. На борда се намираха 150 човека - 144 пътници и 8-членен екипаж.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК