ГОРЕЩО
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: В ДБ се гневят на Асен Василев: Лиши ни от Явор Божанков, сега е на път да ни лиши и от Манол Пейков
СЛЕД ОСТАВКАТА НА САРАФОВ: Няма вече биричка пред Съдебната палата за армията от безработни бойци и командири от тихия фронт
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Втори ден стотици хиляди вярващи ще се стекат към базиликата “Свети Петър” в Рим, за да се простят с папа Франциск.
препоръчано
Интересът към поклонението е огромен от сряда, когато ковчегът на Светия отец беше изложен пред централния олтар на храма, отбелязва Нова телевизия.
Още през първия ден от отдаването на последна почит Ватиканът взе решение да остави вратите на “Свети Петър” отворени до след полунощ заради огромния брой посетители.
Поклонението ще продължи общо три дни, а погребението на доскорошния глава на Римокатолическата църква е насрочено за събота. То ще събере в Рим световните лидери.
свързани новини
Хиляди се сбогуват с папа Франциск (НА ЖИВО)
23348
на 23.04.2025
Принц Хари направи неочаквано посещение в Киев (ВИДЕО)
5502
преди 37 минути
Въпреки санкциите и войната: Руските милиардери забогатяха с 11% за година
6651
преди 57 минути
Турция изпрати втори конвой с хуманитарна помощ за Иран
2756
преди 58 минути
Челен сблъсък на влакове в Дания, има ранени
5796
преди 2 часа


