ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Региони
ВЪВ ВАРНА Е ТАКА: Багер разби една от малкото останали здрави улици в града (СНИМКИ)
18274
на 16.02.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тежка строителна машина разби асфалта на една от малкото останали здрави улици във Варна.
препоръчано
"Няма кой да вдигне машината и тя си мина необезпокоявана по ул. "Генерал Георги Попов" и част от ул. "Никола Козлев"! Не стига, че цяла Варна е разкопана и няма откъде да се мине вече една година, ами тази частна фирма си пуска машините, където си иска да трошат асфалта и да блокирват 15 мин. движението", пише до "Петел" възмутен гражданин, станал свитедел на безобразието.
свързани новини
СЛЕД СМЪРТТА НА ДЕТЕ: Проверяват стълбищата и парапетите във Варна
6779
на 14.02.2019
"Поредното безобразие в застроена Варна. Предполагам пак никой няма да вземе мерки. Шофьорът каза, че в тесните улички нямало как да го натоварят и отива нашироко", жали се още варненецът.


Полицаи от Германия, Полша и Румъния ще следят шофьорите по морето
7093
преди 4 часа
Мазут на топчета изплува отново, този път край Синеморец
8986
преди 9 часа


