BG EN

Възможно е краткотрайно покачване на нивото на Русенски Лом

Животът днес

Възможно е краткотрайно покачване на нивото на Русенски Лом

4933
на 23.04.2015
Възможно е краткотрайно покачване на нивото на Русенски Лом
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През изминалото денонощие речните нива са се понижавали или са останали без съществена промяна, съобщават от Министерството на околната среда и водите.

препоръчано

В по-голямата част от страната почвите са преовлажнени, което е предпоставка за бързо формиране на повърхностен отток.

В Дунавския басейн нивата на наблюдаваните реки са се понижили с до 30 см.

Днес и утре в резултат на снеготопенето и прогнозираните количества валежи от дъжд са възможни краткотрайни, незначителни повишения на речните нива.

Краткотрайно покачване е възможно в долните течения на реките Искър, Осъм, Янтра и Русенски Лом.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК