ГОРЕЩО
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В понеделник в Претория ще бъде възобновено делото срещу параолимпиеца Оскар Писториус, който е обвинен в убийството на приятелката си Рийва Стинкамп, пише руският вестник „Российская газета". Процесът беше отложен с една седмица заради заболяване на един от съдебните заседатели.
препоръчано
От показанията, които бяха дадени досега в хода на делото, става ясно, че Писториус е невъздържан човек, който има страст към оръжията и лесно би могъл да дръпне спусъка.
В понеделник ще започнат разпитите на свидетелите на защитата, включително и на самия Писториус. Патоанатомът пръв ще даде показания.
Очаква се процесът срещу известния спортист да продължи до средата на май.


