BG EN

Възобновяват издирването на изчезналия през март малайзийски самолет

СВЕТЪТ ДНЕС

Възобновяват издирването на изчезналия през март малайзийски самолет

2748
на 19.09.2014
Възобновяват издирването на изчезналия през март малайзийски самолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Австралийската агенция за безопасност в транспорта (ATSB) възнамерява на 30 септември да възобнови издирването на изчезналия през март малайзийски пътнически самолет „Боинг”, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на вестник The Independent. 

Анализ на спътникови данни е помогнал да се определи „приоритетна зона за търсене”. Последните разчети показват, че полет MH370 е променил курса по-рано от досега смятаното. Следователно е възможно да е летял по-надалеч на юг, преди да падне в океана. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК