ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
Животът днес
Вълна от зулуми в столицата: Гамени трошат наред тротинетки (СНИМКИ)
21340
на 24.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вълна от зулуми, насочени към е-тротинетките, които могат да се наемат, се надигна в столицата, предава Монитор.
препоръчано
В повечето случаи, гамените целят да строшат напълно превозните средства. В резултат на това е-тротинетки се озоваха на всевъзможни места, включително във фонтана насред площад „Славейков“.
На снимки, които се разпространяват в социалните мрежи и са гарнирани от гневни коментари се виждат не една или две тротинетки, захвърлени умишлено в някоя река. Повече от ясно е, че потапяйки ги във водата, хулиганите искат да си гарантират, че щетата от действията им ще бъде 100-процентова.


ТЪЖНА ВЕСТ: Почина собственикът на "Фантастико"
212409
преди 14 часа
Над 6140 тежки ПТП с 414 жертви от началото на годината
7075
преди 15 часа


