BG EN

Вълнение обхвана Григор

Тенис

Вълнение обхвана Григор

10372
на 12.04.2017
Вълнение обхвана Григор
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"В Маракеш съм от няколко дни, затова успях да се адаптирам към местните условия. Знам, че ще играя първия си мач срещу Томи Робредо, който е много силен. Радвам се, че се връщам на корта. Първата среща на клей винаги е трудна, но аз очаквам с нетърпение двубоя", заяви Григор Димитров, по повод участието си на Мастърса в Мароко, цитиран от официалния сайт на АТП.

препоръчано

Димитров е поставен под номер 1 в схемата на състезанието и ще стартира директно от 1/8-финалите. Първата среща на Гришо в Маракеш е в четвъртък.

Очакванията са за силен старт на Гришо на сезона на клей.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК