BG EN

Външните министри на АСЕАН ще проведат среща във Филипините във вторник

Азия

Външните министри на АСЕАН ще проведат среща във Филипините във вторник

7374
на 19.02.2017
Външните министри на АСЕАН ще проведат среща във Филипините във вторник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министрите на външните работи на държавите от Асоциацията на страните от Югоизточна Азия (АСЕАН) ще се срещнат на филипинския курортен остров Боракай във вторник, за да започнат серия от среща за разрешаване на въпросите, представляващи интерес за организацията, включително регионалното и глобалното развитие, предава Kyodo, цитиран от "Фокус".
Говорителят на Министерството на външните работи на Филипините съобщи, че външните министри на АСЕАН ще обсъдят въпроса за Южнокитайско море, който засяга някои от държавите членки на организацията, а също така ще коментират ситуацията около общността рохинджа. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК