ГОРЕЩО
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
Откриха труп на мъж в Кърджали
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
КЪРВАВ ЕКШЪН В МОНТАНА! Разбиха с брадва главата на 17-годишно момче
Издирват убиец на куче в мрежата (ВИДЕО)
Европа
Външните министри на Турция и Русия обсъдиха по телефона напрежението между Армения и Азербайджан
16623
на 28.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Външните министри на Турция и Русия Мевлют Чавушоглу и Сергей Лавров обсъдиха по телефона днес напрежението между Армения и Азербайджан, съобщи БТА, позовавайки се на източник от турското МВнР.
препоръчано
"Нашият министър /на външните работи на Турция Мевлют Чавушоглу/ проведе разговор с ръководителя на външното министерство на Руската федерация Сергей Лавров. Те обсъдиха агресията на Армения", съобщи източникът.
Турция реагира на избухналите тежки сражения в района на Нагорни Карабах с лавина от изявления на различни държавни представители и институции.
В тях тя осъжда Армения, обвинявайки я, че застрашава мира и стабилността в региона, и заявява пълна подкрепа за Азербайджан.
Българите са първи в ЕС по получаване на социални помощи в Германия
3102
преди 15 минути
Зеленски пристигна на работно посещение във Великобритания
4675
преди 1 часа
Няколко ареста след стрелба в закусвалня в Кьолн
11314
преди 7 часа
Руски дрон удари съоръжение за съхранение на ядрено гориво до Чернобил
11361
преди 7 часа


