ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма български граждани нито сред имигрантите, работили като „бели роби”, нито сред работодателите във фермата в Корнуол. Това съобщи българското посолство в Лондон след получен официален отговор от полицейската служба на Девън и Корнуол и Службата за контрол на трудовото посредничество и трудовата експлоатация (GLAA), информират от пресцентъра на МВнР.
препоръчано
Вчера при операция на органите на реда в Корнуол беше разкрита ферма, в която са работили като „бели роби” около 200 имигранти.
свързани новини
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
18548
преди 41 минути
Правителството предлага промени за ускоряване на наказателни дела
4317
преди 1 часа
ОКОНЧАТЕЛНО: Приеха бюджета на ДОО
6304
преди 1 часа


