BG EN

Външно съветва: Не пътувайте по празниците до известните туристически места в Йордания

Животът днес

Външно съветва: Не пътувайте по празниците до известните туристически места в Йордания

9837
на 19.12.2016
Външно съветва: Не пътувайте по празниците до известните туристически места в Йордания
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерството на външните работи разпространи препоръка към българските граждани, пътуващи за Йордания, съобщава БТА.

препоръчано

Предвид въоръжените сблъсъци на 18 декември 2016 г. в йорданския град Карак (на около140 км южно от столицата Аман) между силите на реда и членове на терористична клетка, МВнР препоръчва на българските граждани, по време на предстоящите коледни и новогодишни празници, да се въздържат от пътувания до известните туристически места в страната, в т.ч. до южните градове Карак, Маан, Петра и Акаба. Подобни случаи не могат да бъдат изключени и в други части на страната, съобщиха от Министерството.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК