ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
Америка
Въпреки присъдата! Луис Инасио Лула да Силва ще се кандидатира за президентските избори
12030
на 25.01.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият държавен глава на Бразилия Луис Инасио Лула да Силва заяви пред поддръжници, че възнамерява да се кандидатира за президентските избори по-късно тази година, въпреки че съдът потвърди присъдата му по обвинения в корупция, съобщава Франс Прес, цитиран от Фокус.
препоръчано
„Сега искам да бъда кандидат-президент", заяви Лула пред хиляди поддръжници, събрали се на митинг в Сао Пауло.
Състав на Апелативния състав от трима съдии, заседаващ в южния град Порто Алегре, потвърди присъдата на бившия президент Луис Инасио Лула да Силва, признат за виновен по обвинения за корупция, и увеличи наказанието му до 12 години лишаване от свобода.
Бившият президент на Бразилия Луис Инасио Лула да Силва с шесто дело за корупция
10992
на 02.08.2017
Луис Инасио Лула да Силва остава извън бразилското правителство
8077
на 18.03.2016


