ГОРЕЩО
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Група мъже са се млатили в Разлог. Сигналът е получен във вторник вечерта в местното районно, като е образувано идосъдебно производство. Това съобщиха от ОД на МВР-Благоевград.
препоръчано
Пред частен дом в града е възникнал скандал между група мъже, прераснал във физическа саморазправа, при която са пострадали двама - на 34 и 21 години. Те са настанени за лечение в болнично заведение, без опасност за живота.
Предприети са действия за установяване на останалите участници в инцидента. Уведомена е прокуратурата.
Трима души са задържани при спецоперация на полицията в Севлиево
6560
преди 5 часа
БУРЯ ВЪВ ВАРНА: Пороен дъжд потопи морската столица
10523
преди 9 часа
Две жени са в болница силната буря в Ямбол
12001
преди 9 часа


