ГОРЕЩО
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Европа
Вътрешният министър на Италия изригна: Антируските санкции нямат никакъв смисъл
10844
на 11.09.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Според ръководителя на италианското министерство на вътрешните работи Матео Салвини, няма смисъл в антируските санкции, съобщава “Московский Комсомолец“, цитирани от „Фокус“.
препоръчано
"Непрекъснато насочвам вниманието на правителството към загубите на Италия и ще продължа да го правя, защото вярвам, че санкциите срещу Русия нямат икономически, политически, социален и културен смисъл", коментира Салвини.
По-конкретно, министърът отбеляза, че страната му е загубила около 7 млрд. долара от санкциите, наложени от Запада срещу Руската федерация.
свързани новини
Германия е против новите антируски санкции на САЩ
11599
на 29.07.2017
Влязоха в сила новите антируски санкции на САЩ
9923
на 27.08.2018


