BG EN

Вътрешният министър на Италия пипна COVID-19

Европа

Вътрешният министър на Италия пипна COVID-19

7893
на 08.12.2020
Вътрешният министър на Италия пипна COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Италианският вътрешен министър Лучана Ламоргезе е дала положителна проба за коронавирус, съобщават източници от правителството в Рим. Тя си е направила рутинен тест сутринта, а следобед след срещата на правителството е разбрала, че той е положителен, предаде Монитор.

препоръчано

Двамата министри, седели до Ламоргезе по време на заседанието – външният Луиджи ди Майо и правосъдният Алфонсо Бонафеде, са се поставили в самоизолация, макар и да са били с маски и на достатъчно отстояние от колежката си, посочват от правителството.

Ламоргезе е вторият италиански министър с положителен тест за коронавирус. Преди нея това се случи с министъра на регионалното развитие Франческо Боча, който лепна вируса през октомври, но бързо се възстанови. Италия си остава една от най-тежко засегнатните от Ковид-10 нации в Европа с над 60 хиляди жертви и над 1,7 милиона заразени.

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК