ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Тайланд са въвели в Банкок режим на извънредно положение заради масови протести, съобщава Bangkok post, цитирани от РБК.
препоръчано
По-конкретно, е въведена забрана за жителите да се събират на групи, по-големи от петима души. Властите, също така, са получили пълномощия да ограничават която и да е територия и да налага забрана за влизане в нея.
Освен това, в столицата е забранено публикуването на новини, които могат „да предизвикат страх или умишлено невярна информация, създавайки недоразумение, което би навредило на националната сигурност, мира или реда".
Превод и редакция: ПИК
Експлозия в биотехнологична фабрика в Китай, осем души загинаха
8029
преди 8 часа
BBC: Скрити камери предават на живо от хотелски стаи в Китай, жертвите са хиляди
18847
на 06.02.2026
Арменски политик предложи създаването на „министерство на секса“
12043
на 04.02.2026
В Китай започна масовото пътуване за Лунната Нова година
17957
на 03.02.2026


