ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лаборатория за PCR-тестове за COVID-19 вече работи в държавната болница "Д-р Стамен Илиев" в Монтана, съобщиха от лечебното заведение.
препоръчано
Капацитетът на лабораторията е 48 проби на едно зареждане. Тя ще се използва за диагностика на новоприети пациенти и на хора със съмнение сред лежащо болните.
Срещу заплащане лабораторията ще е достъпна за всеки, който пожелае да се тества за инфекция от новия коронавирус. Цената на един тест ще възлиза на 75 лева, уточниха от болницата.
Лаборатория започва да прави PCR тестове за туристическия сектор
15234
на 14.12.2020
Откриха лаборатория за PCR тестове и в Смолян
7268
на 10.11.2020


