ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
В Бразилия група индианци за първи път са установили контакт с цивилизацията
36591
на 31.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Група индианци, които никога не са имали досег с цивилизацията, са излезли от изолация и са общували с хора от нашия свят. Това съобщава бразилския национален фонд на индианците, предадеРИА Новости.
препоръчано
Срещата се е състояла на брега на река Енрива в бразилския щат Акри на границата с Перу. Те са били посрещнати също от индианец от племето ашанинк, което отдавна е започнато с цивилизацията.
Районът на бразилска Амазония е убежище за голям брой племена, живеещи отделно от цивилизацията. Според бразилските власти, има около 80 подобни племена.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вучич подава оставка до седмици
5547
преди 54 минути
ООН обяви пагубни щети след двойния трус във Венецуела
4122
преди 1 часа
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
5538
преди 2 часа


