ГОРЕЩО
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
ТРЕТА КЛЮЧОВА СРЕЩА на Борисов в Загреб - увери канцлера на Германия, че...
Защо "демократите" в НС мрънкат за гласуването от чужбина. Причината е зависимостта на ППДБ от...
НА ХОД Е ПРЕЗИДЕНТЪТ: Един от тях ще е! Ето я петорката, от която Йотова ще избере новия служебен премиер
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
Африка
В Буркина Фасо е починала известна мароканска фотографка, ранена при терористичното нападение
3392
на 19.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В болницата в Уагадугу, столицата на Буркина Фасо, в понеделник вечерта е починала известната мароканска фотографка Лейла Алауи, родена през 1982 година, съобщи Maghreb Arab Press, цитиран от Фокус.
препоръчано
Алауи е пострадала при терористичното нападение, извършено в петък от група въоръжени екстремисти. Причината за смъртта, както съобщават лекарите, е спиране на сърдечната дейност. По време на терористичните атаки в центъра на Уагадугу, Алауи се е намирала в популярното сред чужденците заведение „Капучино“. Тя е получила две огнестрелни рани.
свързани новини
Алауи е известна в арабския свят и в Европа, където тя редовно участва в изложби и други международни прояви.
Най-малко четирима души загинаха при наводнения в Тунис
5401
на 20.01.2026
Тръмп предложи да посредничи в спора между Египет и Етиопия за водите на Нил
9785
на 17.01.2026
Египет откри нови находища на петрол и газ
14917
на 16.01.2026
Лодка се обърна в Нигерия, има много удавени
7276
на 05.01.2026


