BG EN

В ГИЛДИЯТА СА ИЗУМЕНИ: Глория отказва участия

ГАЛЕРИЯ ШОУ

В ГИЛДИЯТА СА ИЗУМЕНИ: Глория отказва участия

21248
на 15.08.2022
В ГИЛДИЯТА СА ИЗУМЕНИ: Глория отказва участия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В гилдията са изумени, че Глория отказва участия. След като стана баба на малката Галина, топ певицата на "Пайнер" вече не се пъне да извива глас толкова често.

препоръчано

Въпреки, че летните месеци са урожайни за чалга гилдията, русенката изненадващо не драпа да трупа пачки. Не че желаещи да я слушат липсват, но тя нарочно е намалила темпото.

В по-ранните години Гло имаше по 30-40 участия на месец, а сега едва захлебва с по 5-6 на месец, удивени са и нейните колежки.

Из гилдията се носи слух, че Глория е една от най-богатите, като е осребрила хонорарите в недвижима собственост, с която рентиерства.

Освен това 47 годишната изпълнителка искала до отделя повече време на щерка си Симона и на малката принцеса. Желанието й да прави нещо качествено и стойностно било в основата на съкратените й изяви пред фенове.

Само, че не само това е единствената причина да не се втурва презглава да извива глас по клубове и заведения, шушукат хора в лекия жанр. Певицата има ново гадже, което пазела в пълна тайна. Все пак се подочуло, че той е гръцки милионер, който се занимава с недвижима собственост.

Той обгрижвал капризната изпълнителка като султанка и я водел по почивки в скъпарски хотели и дестинации. Хитрата Глория нито веднъж не показала новото се гадже, от страх някоя хищна златотърсачка да не й го отмъкне, пише "kliuki.bg".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО) Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК