BG EN

В ГРАДА НА ВИНКЕЛО: Млада перничанка прати жена в болница след забележка за паркиране

Крими

В ГРАДА НА ВИНКЕЛО: Млада перничанка прати жена в болница след забележка за паркиране

19109
на 02.09.2025
В ГРАДА НА ВИНКЕЛО: Млада перничанка прати жена в болница след забележка за паркиране
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

21-годишно момиче блъсна жена на 70 години в Перник заради направена забележка. Инцидентът се е развил на ул. "Св. Св. Кирил и Методий" в понеделник.

препоръчано

По информация на полицията младата жена е паркирала колата си на тротоар, с което предизвикала бурна реакция от страна на 70-годишна гражданка, която й е направила забележка да не паркира на тротоара, защото пречи на пешеходците. При разправията между двете, 21-годишната блъснала възрастната, която паднала на земята и по-късно в спешния център било установено, че има счупени дясна китка и дясна тазобедрена става.

Образувано е бързо производство за причиняване на средна телесна повреда по хулигански подбуди. Уведомена е прокуратурата и действията по разследването продължават.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК