ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Убиецът на Анита от Перник ще лежи само 20 г., отмениха доживотната му присъда
ГОРЕЩА ПРОГНОЗА! Доц Стойчо Стоев: Нищо чудно ГЕРБ заради загубата да извадят кандидат и да спечелят президентските избори
Евгени Петров разката фамилията на политическите партизани от ППДБ и всички плоскоземци след последните разкрития по случая "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Днепропетровск поддръжници на Партия на регионите започнаха безсрочен протест в градинката пред сградата на местната областна администрация, където в неделя имаше сблъсъци между участници в протест. Кореспондент на агенция УНИАН съобщава, че безсрочният протест започнал с митинг в подкрепа на политиката на президента Виктор Янукович.
препоръчано
Над 2000 учители, държавни служители и жители на Днепропетровск осъдиха масовите безредици на територията на Украйна и действията на лицата, провокирали конфликта на 26 януари край сградата на областната администрация.


