BG EN

В Донецк е възобновена артилерийската стрелба

ЧАС ПИК

В Донецк е възобновена артилерийската стрелба

3287
на 15.04.2015
В Донецк е възобновена артилерийската стрелба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във вторник вечерта в Донецк е възобновена артилерийската стрелба, предаде РИА Новости, позовавайки се на съобщения на местни жители.
Артилерийски залпове се чуват от района на селата Пески и Спартак, в околностите на летището на Донецк. Възможно е силите за сигурност на Украйна да се подготвят за щурм срещу позициите на опълченците в този район. 
„Вечерта в района на Пески имаше интензивен бой с украинските сили, има загинали и ранени и от двете страни. Атаката на украинските сили е отбита“, заяви източник от щаба на ДНР.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК