BG EN

В Дупница правят лятно кино

Животът днес

В Дупница правят лятно кино

13121
на 22.08.2013
В Дупница правят лятно кино
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Община Дупница се договори с БНТ да бъде включена в програмата им, наречена "Лятно кино". Прожекциите са от 20,30 часа на голямата сцена на Парк “Рила” и са безплатни за всички желаещи. Готова е вече и програмата, като първата прожекция ще бъде на 28 август.

препоръчано

Община Дупница имаше намерението да пусне за 2 месеца лятно кино с безплатни по 3 прожекции седмично, но високата цена от близо 25 000 лева отказа ръководството от тази идея.

Заместник-кметът по социалните дейности Крум Милев преди 15-ина дни обоснова решението, че с тези пари ще бъдат изградени две нови детски площадки на територията на града.

На 28 август (сряда)  ще стартира прожекцията с филма АВЕ (драма, романтичен, 2012г.) – режисьор - Константин Божанов; сценарий - Константин Божанов и Арнолд Баркус; оператори - Ненад Бороевич и Радослав Гочев; продуцент- Димитър Гочев - СИА и Камера.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК