ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Киев се проведе шествие, с което бе поискана легализация на медицинската марихуана, съобщи РИА „Новости”.
препоръчано
Според информацията, в акцията са се включили около 50 човека, които са се събрали пред сградата на Министерския съвет. Шествието е завършило пред сградата на Върховната рада.
Участниците поискаха от властите разрешаването на използването на канабис за лечение на тежкоболни хора.
По-рано президентът на Украйна Владимир Зеленски каза, че към момента правителството не разглежда въпроса за легализацията на марихуаната.
Превод и редакция: ПИК
Одобриха бюджета за социално осигуряване във Франция
5345
преди 2 часа


