ГОРЕЩО
МЪГЛИВО УТРО: Слънцето пробива и вдига температурите до 15° - малко облаци в небето развалят усещането за истинска пролет (КАРТА)
Калин Стоянов със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ за Дечев и протежето му Анчев: В момента в МВР се извършва най-бруталната политическа чистка в историята на ведомството
ЕВРОФОНДОВИЧКАТА СЕ ОКАЗА КОРАВА! Ден преди оставката: Поставили ултиматум на Ангелина Бонева да измете кадри с 20-годишен опит и да предизвика хаос в държавата
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
ЕФИРЪТ ПОЧЕРВЕНЯ ОТ СРАМ: Оскандалената бивша европрокурорка Теодора Георгиева лъска имидж при Лора Крумова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С парад край брега на Средиземно море в събота вечерта е приключил ежегодния карнавал в кипърския град Пафос, пише Cyprus Mail.
препоръчано
Кметът на града Федонас Федонос заяви, че парадът е вторият най-голям в Кипър след този в Лимасол. Той добави, че тазгодишният е бил най-големият някога в града с 4000 участници в 60 групи. Той изчисли, че около 12 хил. души са го наблюдавали.
„Виждаме местни жители и чуждестранни посетители, дошли в града ни, за да празнуваме заедно“, посочи той, самият облечен като рицар.
Моджтаба Хаменей е новият върховен лидер на Иран
4278
преди 34 минути
РИСКОВИ АРТИКУЛИ: Рекорд по опасни стоки в ЕС
11242
преди 8 часа
Еманюел Макрон заминава за Кипър утре
8165
преди 9 часа
ОАЕ са нанесли удар по Иран за първи път
13295
преди 9 часа


