ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Китайска топлоелектрическа централа изгаря пари, за да произвежда електричество.
препоръчано
Работниците в ТЕЦ Лоян в централната провинция Хънан използват стари и повредени банкноти вместо въглища. Това е първият път, в който в Китай се процедира по този начин, пише БГНЕС, позовавайки се на в. "Мирър".
Ще бъдат изгорени 1 тон банкноти, които могат да произведат повече от 600 киловатчаса електричество.
Според ръководството на централата горенето на банкноти е по-добро за околната среда, отколкото ако се горят въглища.
Преди да започне да гори парите, електроцентралата е трябвало да получи разрешение от централната банка в Китай.
14 души загинаха при катастрофата на хеликоптер в Саудитска Арабия
4091
преди 1 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! 4 по Рихтер удари Турция
10238
преди 2 часа
11 парашутисти загинаха при самолетна катастрофа във Франция
10291
преди 4 часа
ЗАРАДИ ЖЕГИТЕ: Петима се удавиха в Германия
8841
преди 5 часа


