BG EN

В Македония са влезли 3800 имигранти за 24 часа

Балкани

В Македония са влезли 3800 имигранти за 24 часа

4494
на 08.12.2015
В Македония са влезли 3800 имигранти за 24 часа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През последното денонощие в Македония са влезли 3851 чуждестранни граждани, бежанци и имигранти, между които 1500 са деца. Вчера най-многобройни в приемния център бяха бежанците от Сирия, откъдето бяха регистрирани общо 1622 души.

препоръчано

От 19 юни, когато бяха приеми изменения в закона за миграцията, имигрантите имат срок от 72 часа да преминат транзитно през Македония или да поискат убежище. До сега в Македония са регистрирани 317 507 имигранти, от които 179 658 са мъже, 50 637 са жени, а 69 889 са деца с придружител.

На територията на страната са пристигнали и 17 232 деца без родител или придружител. Регистрирани са най-много лица от Сирия (185 121 души), Афганистан ( 76 653 души) и Ирак (34 292 души). 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК