ГОРЕЩО
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
Балкани
В Македония ще компенсират на 100% загубите на гражданите от наводнението
8009
на 14.08.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Република Македония ще компенсират изцяло пострадалите от тежкото наводнение, което връхлетя столицата Скопие и околните региони, предаде репортер на БГНЕС. Това стана ясно след извънредното заседание на парламента. На него депутатите изслушаха доклад, изготвен от правителството на премиера Емил Димитриев за състоянието в пострадалите райони, както и за предприетите мерки за възстановяване на щетите и компенсиране на пострадалите.
препоръчано
В резултат на природното бедствие на 6 август загинаха 22 души, а няколко хиляди семейства загубиха цялата си покъщнина. Най-пострадали бяха няколко квартала на Скопие и близките села, сред които Ченто, Стайковци и община Гази Баба.
свързани новини
Кошмар в Скопие! В един ден градът преживя наводнение, силна буря и земетресение
13556
на 26.05.2014
Катастрофални наводнения в Македония, има загинали
10695
на 04.08.2015
Йотова посреща делегации от 12 държави на форум в София
12630
преди 3 часа
Над 3 кг кокаин откри кипърската полиция в Ларнака
10949
преди 11 часа
Мечка нападна туристи в Румъния
8940
преди 21 часа


