ГОРЕЩО
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
В Народното събрание цари отпускарско настроение, няма кворум. Повече от половината депутати не са дошли на работа
11595
на 11.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Народното събрание днес е лежерно и приятно, цари отпускарско настроение. Повечето от половината депутати още не са дошли на работа. Началото на пленарното заседание даде заместник-председателят на парламента Димитър Главчев, който отчете, че в залата има едва 104 депутати. Така се оказа, че работата не може да започне поради липса на кворум.
препоръчано
На народните представители им бяха дадени 15 минути, за да се съберат и да заемат работните си места. В залата осезаемо се виждаше отсъствието на депутатите от БСП-Лява България.
През третата си сесия 43-ото Народно събрание е приело 53 закона
10797
на 31.07.2015


