ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Европа
В Новогодишното си обръщение: Канцлерът на Германия нарече пандемията от коронавируса „проблем на столетието”
8194
на 31.12.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Канцлерът на Германия Ангела Меркел нарича пандемията от коронавируса „пробме на столетието” в новогодишното си обръщение към нацията, съобщава ТАСС.
препоръчано
Германският лидер посочва, че „пандемията от коронавируса е била и си остава политически, социален и икономически проблем на столетието”.
Тя отбелязва, че пандемията от коронавируса „е историческа криза, която до голяма степен е засегнала всеки, я някои хора – прекалено силно”.
свързани новини
Меркел обяви кога ще започне ваксинирането
15550
на 14.12.2020
„Форбс“ обяви Меркел за най-влиятелната жена в света за 2020 г.
8342
на 12.12.2020
„Тези дни и седмици – и тук няма нищо пресилено, са тежки за нашата страна. И така ще остане за още известно време”, казва още Меркел.
Превод и редакция: ПИК
Меркел затваря изцяло Германия след коледните празници?
30479
на 09.12.2020


