BG EN

В Ню Йорк въвеждат задължителна ваксинация за служителите в общинските болници

Америка

В Ню Йорк въвеждат задължителна ваксинация за служителите в общинските болници

4201
на 22.07.2021
В Ню Йорк въвеждат задължителна ваксинация за служителите в общинските болници
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Властите в Ню Йорк ще изискват служителите в общинските болници и клиники да бъдат ваксинирани или да представят отрицателни тестове за коронавирус всяка седмица, предаде „Ройтерс”, цитирана от БНР.

препоръчано

Кметът Бил де Блазио съобщи, че новите изисквания ще влязат в сила от 2 август, като заплатите на тези, които откажат да ги спазват, ще бъдат спрени.

По думите му мерките могат да бъдат втвърдени още, ако опасността от новия „Делта” вариант на коронавируса се засили. Де Блазио не изключи възможността за налагане на задължителни ваксинации на всички общински служители в града.

свързани новини

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК