ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Паравоенните формирования в Пакистан заловиха повече от 100 тона химикали за производството на бомби.
препоръчано
Акцията е проведена в Югозападната част на страната, предаде АФП. При операцията са задържани 10 души. Освен това са открити още жици, детонатори и смесители, които превръщат химикалите във взривни устройства. Операцията е била проведена в склад в провинция Балучистан, чиято столица Кета често бива разтърсвана от бомбени атаки.
НАТО планира да намали постепенно числеността на мироопазващата мисия в Косово
1653
преди 10 минути
Хунтата на Нигер въведе закон: От 5 до 10 години затвор за хомосексуализъм
3811
преди 39 минути


