BG EN

В Папуа Нова Гвинея бе регистрирано земетресение с магнитуд 5.7 по Рихтер

СВЕТЪТ ДНЕС

В Папуа Нова Гвинея бе регистрирано земетресение с магнитуд 5.7 по Рихтер

7624
на 20.12.2018
В Папуа Нова Гвинея бе регистрирано земетресение с магнитуд 5.7 по Рихтер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Земетресение с магнитуд 5.7 по скалата на Рихтер е било регистрирано на територията на Папуа Нова Гвинея, съобщава РИА Новости, като се позовава на данни от Геоложката служба на САЩ (USGS).

препоръчано

Според информацията, трусът е бил регистриран на 19 декември (сряда) в 23:37 часа българско време. Епицентърът е бил на 34 километра източно от град Кандриан, на дълбочина от 8,7 километра.

Няма данни за жертви и пострадали.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК