BG EN

В ПЛОВДИВСКА БОЛНИЦА: Бебе лежи в кома след побой

Инциденти

В ПЛОВДИВСКА БОЛНИЦА: Бебе лежи в кома след побой

11276
на 26.09.2022
В ПЛОВДИВСКА БОЛНИЦА: Бебе лежи в кома след побой
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дете на година и 9 месеца в много тежко състояние е настанено в УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив. То е в кома. Основната версия към момента е побой.

препоръчано

Инцидентът е от петък вечерта, съобщава "Марица". 

Тогава в болницата нахлул бащата, който носил на ръце детето си, което нямало признаци на живот. Придружавала го майката. Дежурните лекари успели да го стабилизират, за да не почине.

Майката обяснила, че детето е паднало от спалнята и си ударилило главата. Като му разрязали дрехите обаче, лекарите установили следи от удари и ухапвания. Предполага се, че е бито жестоко. Следите от ухапвания медиците си обяснили с това, че майката се е опитвала да го събуди, но така и не успяла.

Подаден е сигнал към полицията и към социалните. 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК