ГОРЕЩО
Българското духовно съкровище през вековете заблестя в Рим: Архимандрит Максим представи уникални реликви пред официалната държавна делегация (СНИМКИ)
ЧИНОВНИЦИТЕ НА МУШКАТА: Властта обяви кои ще са засегнатите от съкращенията през септември
TravelLove – когато пътуването е повече от дестинация (СНИМКИ)
НОВА ЗВЕЗДА ЗА ДАРА! Искат победителката на "Евровизия" да пее на световното по футбол в САЩ заедно с Мадона и Шакира
МЪЛНИЯ! Посочиха Стою Стоев като една от основните причини ПП и ДБ да се разцепят (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
В първата половина на ноември месец Консултативният съвет по НС ще заседава
4406
на 22.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В първата половина на ноември месец Консултативния съвет по НС ще заседава, темата ще бъде“, а темата ще бъде свързана с геополитическите промени. Това заяви държавният глава Росен Плевнелиев по време на церемонията за откриването на ЛОТ 2 на АМ „Струма“ при пътен възел „Благоевград“, предаде „Фокус“.
препоръчано
“Oт там нататък ще извадим своите изводи за адаптирането на системата за сигурност в България , не точно фокусирано върху бежанците, а геополитическите промени и свързаните с това рискове за България“, уточни президентът на Република България.


