В ПЪРВА ЛИГА: Заралии с пълен обрат на "Герена"

8
26.04.2019
8
66570

Берое победи като гост Левски с 2:1 в среща от 31-ия кръг на Първа лига. Двубоят се проведе на "Герена".

Сериозен казус при заралии

Ръководството на Берое търси генерален спонсор, който да...

на 24.04.2019

Гол на Станислав Костов в 49-ата минута за домакините. В 54-ата минута Охене с мощен изстрел се разписа за 1:1. В 77-ата минута Еуженио пък отбеляза за крайното 2:1 в полза на гостите.

Към момента "сините" са на третата позиция в класирането на шампионата, а заралии заемат четвъртото място.

В следващия кръг Берое ще е домакин на Лудогорец, а Левски ще гостува на Ботев Пловдив.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЛЕВСКИ: Николай Михайлов, Живко Миланов, Мартин Райнов, Нуно Рейш, Иван Горанов, Хали Тиам, Илия Юруков, Давиде Мариани, Станислав Иванов, Паулиньо, Станислав Костов

Треньор: Георги Дерменджиев

БЕРОЕ: Душан Перниш, Иван Бандаловски, Ерол Алкан, Никита Баранов, Матеус Леони, Александър Цветков, Карлос Охене, Иван Минчев, Яя Меледже, Меска, Педро Еуженио

ОГРОМНА ФУТБОЛНА БОМБА: Съвсем скоро - Хубчев сменя "лъвовете" със "сините"?

Петър Хубчев напуска националния отбор на България от 1...

3
Под химните и одите на Главните мутренски подлоги защо не може да се коментира ???
4
Що пък ? Резултатът си е много добър. Можеха и с повече да паднат.
5
Поздрави за ББ , Делян и Черепа от техните любими сини футболисти ! Весели празници !
6
Истина е ,че с тандема Божков-Черепа - Колев на ФК”Лесна“ предстоят още много много тежки дни !!! Ако „лилавите венци“ от Сухата река не спрат с белото час по-скоро, нещата в циганската кочина ще станат необратими!!!
7
Тото Божков", ,,Оставка, вън евробет na Черепа oт ФК”Лесна“ !!! Евроидиотите почват да ,,влизат в час"! Г-н Божков ще ви направи ,,шампиони", някъде около 2037 год, ако е жив и здрав човека до тогава!!! А днес, така „Шпалирите“ от Джингиби -Спартак почетоха Сашо Костов-ментето с нисък поклон и широко разтворени задни бузи !!!